Lamp 12V 21Watt P21W BA15sTrifa
Selecteer een optie
- Klanten beoordelen Zandri met een 9
- Gemakkelijk retourneren
- Gegarandeerd de laagste totaalprijs!
Omschrijving
Specificaties
| Artikelnummer | TRF-00381 |
|---|---|
| EAN-13-code | 4028964003819 |
| Lamptechniek | Gloeilamp |
| Lampfitting | P21W |
| Type fitting | BA15s |
| Wattage | 21W |
| Kleur glas | Transparant |
| Lichtkleur | Standaard |
| Hoeveelheid | 1 |
| Merk | Trifa |
| Voltage | 12V |


