Lamp 12V/21/5W BAY15D rood
Selecteer een optie
- Klanten beoordelen Zandri met een 9
- Gemakkelijk retourneren
- Gegarandeerd de laagste totaalprijs!
Omschrijving
Specificaties
| Artikelnummer | BLP-121929 |
|---|---|
| OEM nummer (ter referentie) | 44681 |
| Lamptechniek | Halogeen |
| Lampfitting | P21/5W |
| Type fitting | BAY15d |
| Wattage | 21/5W |
| Kleur glas | Rood |
| Lichtkleur | Rood |
| Hoeveelheid | 1 |
| Voltage | 12V |


