Lamp H6W BAX9s 12V 6W oranje
Selecteer een optie
- Klanten beoordelen Zandri met een 9
- Gemakkelijk retourneren
- Gegarandeerd de laagste totaalprijs!
Omschrijving
Specificaties
| Artikelnummer | BOL-91758 |
|---|---|
| EAN-13-code | 7421083671667 |
| Lamptechniek | Halogeen |
| Lampfitting | H6W |
| Type fitting | BAX9s |
| Wattage | 6W |
| Kleur glas | Oranje |
| Lichtkleur | Oranje |
| Hoeveelheid | 1 |
| Merk | Bollard |
| Voltage | 12V |


