Lamp LED W10W T10 6/12V 10W oranje
Selecteer een optie
- Klanten beoordelen Zandri met een 9
- Gemakkelijk retourneren
- Gegarandeerd de laagste totaalprijs!
Omschrijving
Specificaties
| Artikelnummer | BOL-92347 |
|---|---|
| EAN-13-code | 7421083778366 |
| Lamptechniek | LED |
| Lampfitting | W10W |
| Type fitting | T10 |
| Wattage | 10W |
| Kleur glas | Transparant |
| Lichtkleur | Oranje |
| Hoeveelheid | 1 |
| Merk | Bollard |
| Voltage | 12V |


