Lamp R5W BA9s 12V 5W-7199
Selecteer een optie
- Klanten beoordelen Zandri met een 9
- Gemakkelijk retourneren
- Gegarandeerd de laagste totaalprijs!
Omschrijving
Specificaties
| Artikelnummer | 7199 |
|---|---|
| EAN-13-code | 1,5902E+13 |
| Lamptechniek | Gloeilamp |
| Lampfitting | R5W |
| Type fitting | BA9s |
| Wattage | 5W |
| Kleur glas | Transparant |
| Lichtkleur | Standaard |
| Hoeveelheid | 1 |
| Merk | Bosma |
| Voltage | 12V |
Reviews
Past onder andere op
- Peugeot Speedfight 2 50 AC 2T



