Lamp W5W T10 12V 5W oranje-90975
Selecteer een optie
- Klanten beoordelen Zandri met een 9
- Gemakkelijk retourneren
- Gegarandeerd de laagste totaalprijs!
Omschrijving
Specificaties
| Artikelnummer | BOL-90975 |
|---|---|
| EAN-13-code | 7421083770612 |
| Lamptechniek | Gloeilamp |
| Lampfitting | W5W |
| Type fitting | T10 |
| Wattage | 5W |
| Kleur glas | Oranje |
| Lichtkleur | Oranje |
| Hoeveelheid | 1 |
| Merk | Bollard |
| Voltage | 12V |


