USP Icon
Gemakkelijk retourneren
USP Icon
Klanten beoordelen Zandri met een 9.4
USP Icon
Meer dan 100.000 parts in het assortiment

koplamp led Vespa Sprint

  € 259,87
Levertijd 1-3 werkdagen
Bezig met laden...
Led koplamp Vespa Sprint
  • Gemakkelijk retourneren
  • Gegarandeerd de laagste totaalprijs!
  • Klanten beoordelen Zandri met een 9.4
Omschrijving
Maak uw Vespa Sprint uniek met deze led koplamp!

Exclusieve led koplamp voor de Vespa Sprint

Uitgekeken op uw huidige originele Vespa koplamp? Dan is deze Led koplamp voor de Vespa Sprint wat u zoekt. Deze ledkoplamp is niet alleen voorzien van een led projector maar heeft ook nog een extra led rand. Zo bent u extra goed zichtbaar!

Euro4 plug and play

Deze led koplamp is gemakkelijk aan te sluiten op de standaard H4 Stekker van de Vespa Sprint vanaf 2018 Euro4. Mocht u er toch niet uitkomen, bel dan even met onze montagehulplijn. Onze monteurs helpen u graag verder.

Montage op de niet Euro4 modellen

Bij het oude model (niet Euro4) draait de verlichting op wisselspanning. Wil je led koplamp monteren, MOET dit gelijkspanning zijn. Dit is mogelijk door de wisselspanning af te koppelen bij de stuurschakelaar dim / grootlicht (grijze draad). Zorg dat de afgeknipte draad waar nog spanning op staat met een krimpkous / isolatie tape wordt geïsoleerd, dit om kortsluiting te voorkomen. De grijze draad die naar de schakelaar loopt strip je zodat er een andere draad op gesoldeerd kan worden, vervolgens trek je een draad van het contactslot naar boven. Bij het contactslot is dit de witte draad (geschakelde plus gelijkspanning) de draad die je naar boven getrokken hebt soldeer je vast op de draad van de schakelaar, deze isoleer je namelijk weer netjes met een krimpkous/isolatie tape. Vervolgens zou nu je verlichting moeten gaan branden wanneer je het contact aan zet en kan je hem met de dim / grootlicht schaklaar bedienen van groot naar dim. Als alles werkt is het natuurlijk het netst als je de extra draad in de kabelboom mee tapet. -Indien u deze verkeerd monteert op een Vespa Sprint gaat de koplamp direct defect, dit valt niet onder de garantie. Mocht u er niet uitkomen, bel dan even met onze montagehulplijn. Onze monteurs helpen u graag verder.

Eigenschappen van deze led koplamp:

Materiaal: Aluminun / PC / LED Standen: groot licht / dimlicht / halo-ring Kleur behuizing: zwart Hoog / dimlicht: 30W / 50W / 10w Voltage: DC 10V-30V Kleurtemperatuur: 6000K Lichtstroom: 2100LM Installatie-instructie niet inbegrepen Alleen passend op de Vespa Sprint
Specificaties
Artikelnummer 5808A
Merk Endurance
Reviews
Past onder andere op