USP Icon
Gemakkelijk retourneren
USP Icon
Klanten beoordelen Zandri met een 9
USP Icon
Meer dan 100.000 parts in het assortiment

Startrelais 4-polig Kymco Agility/People-S/Sento/Vitality/Super 8/Street 2014/VP/New Dink/MXU

Mezoly
€ 12,99
Bezig met laden...
Aantal
Mezoly 4-polig startrelais voor diverse Kymco 50cc 4-takt scooters. Zorgt voor een betrouwbare aansturing van de startmotor.
  • Klanten beoordelen Zandri met een 9
  • Gemakkelijk retourneren
  • Gegarandeerd de laagste totaalprijs!

Omschrijving

Druk je op de startknop en hoor je alleen een tik? Dan hoeft de startmotor niet direct defect te zijn. Vaak zit de oorzaak in het startrelais. Dit 4-polige Mezoly startrelais is geschikt voor diverse Kymco 50cc 4-takt scooters en zorgt voor een correcte schakeling tussen accu, startknop en startmotor. Klein onderdeel, groot verschil.

Mezoly startrelais 4-polig voor Kymco 50cc 4-takt

Dit startrelais is geschikt voor diverse Kymco 50cc 4-takt scooters. Denk aan modellen zoals de Kymco Agility, People S, Sento, Vitality, Super 8, Street, VP, New Dink en MXU. Een praktische vervanger wanneer het originele relais niet meer goed schakelt.

Een startrelais dat niet goed werkt, kan je flink op het verkeerde spoor zetten. De accu lijkt goed, de startmotor lijkt verdacht, maar uiteindelijk is het soms gewoon dat kleine relais dat niet meer meewerkt.

Belangrijke kenmerken

  • Merk: Mezoly
  • Type: startrelais
  • Aansluiting: 4-polig
  • Geschikt voor diverse Kymco 50cc 4-takt scooters
  • Geschikt voor Kymco Agility
  • Geschikt voor Kymco People S
  • Geschikt voor Kymco Sento
  • Geschikt voor Kymco Vitality
  • Geschikt voor Kymco Super 8
  • Geschikt voor Kymco Street
  • Geschikt voor Kymco VP
  • Geschikt voor Kymco New Dink
  • Geschikt voor Kymco MXU
  • Vervangend elektrisch onderdeel
  • Directe vervanging van het originele relais

Waarom kiezen voor dit product?

Een defect startrelais zorgt vaak voor startproblemen terwijl de accu en startmotor nog prima zijn. Door het relais te vervangen los je veel elektrische startproblemen snel op. Een kleine ingreep die je een hoop zoekwerk kan besparen.

Dit Mezoly startrelais zorgt voor de juiste schakeling tussen accu, startknop en startmotor. Zo krijgt de startmotor weer stroom wanneer jij op de knop drukt. Precies zoals het hoort, zonder eindeloos zoeken naar waar die ene tik vandaan komt.

Bestellen bij Zandri

Bij Zandri vind je onderdelen voor onderhoud, reparatie en revisie van scooters en bromfietsen. Bestel direct andere elektrische onderdelen mee zodat je tijdens de reparatie niet misgrijpt.

Merknaam

Mezoly levert vervangingsonderdelen voor scooters en bromfietsen. Het assortiment bestaat uit praktische onderdelen voor veelvoorkomende reparaties aan populaire scootermerken en motorblokken.

Plus- en minpunten

  • ✅ 4-polige aansluiting
  • ✅ Directe vervanging van het originele relais
  • ✅ Geschikt voor veel Kymco 50cc 4-takt modellen
  • ❌ Controleer de stekkerpositie voor montage

Specificaties

Artikelnummer MEZ-375565
EAN-13-code 8718336035888
Merk Mezoly

Reviews

loader
Bezig met laden...