Lamp W3W T10 12V 3W-99757
Omschrijving
Als uw verlichting niet meer werkt is de kans groot dat het lampje kapot is. Het is belangrijk de juiste lamp te monteren, kijkt u goed naar het wattage en het voltage. Zie hiervoor eventueel uw boekje van de scooter. Wanneer u de lamp vervangt staat vrijwel altijd op de grondplaat of het glas aangegeven welk type het is.
Specificaties
| Artikelnummer | FLO-4090 |
|---|---|
| EAN-13-code | 8717688151444 |
| Lamptechniek | Gloeilamp |
| Lampfitting | W3W |
| Type fitting | T10 |
| Wattage | 3W |
| Kleur glas | Transparant |
| Lichtkleur | Standaard |
| Hoeveelheid | 1 |
| Merk | Flosser |
| Voltage | 12V |



