Lamp 12V/3W T10 wedge
Selecteer een optie
- Klanten beoordelen Zandri met een 9
- Gemakkelijk retourneren
- Gegarandeerd de laagste totaalprijs!
Omschrijving
Specificaties
| Artikelnummer | 121881 |
|---|---|
| Lamptechniek | Gloeilamp |
| Lampfitting | W3W |
| Type fitting | T10 |
| Wattage | 3W |
| Kleur glas | Transparant |
| Lichtkleur | Standaard |
| Hoeveelheid | 1 |
| Merk | Edge |
| Voltage | 12V |


