Cilinder Piaggio/ Vespa 4-takt 4V 50cc 39mm DMP
Omschrijving
Cilinder Piaggio / Vespa 4-takt 4-Klepper 50cc 39mm DMP
Specificaties
| Artikelnummer | DMP-37537 |
|---|---|
| EAN-13-code | 8718336069791 |
| Merk | DMP |
| Merk Scooter | Piaggio/ Vespa |
| Cilinderinhoud | 50cc |
| Cilinderboring | 39mm |
| Materiaal | Gietijzer |
| Koeling | Luchtgekoeld (AC) |
| Pistonpen diameter | 13mm |
| Motor-techniek | 4-takt 4V |
| Inclusief pakkingset | Nee |


