Lamp 12V/1,2W T5 wedge Flosser
Omschrijving
Specificaties
| Artikelnummer | 703008 |
|---|---|
| Lamptechniek | Gloeilamp |
| Lampfitting | W1.2W |
| Type fitting | T5 |
| Wattage | 1.2W |
| Kleur glas | Transparant |
| Lichtkleur | Standaard |
| Hoeveelheid | 1 |
| Merk | Flosser |
| Voltage | 12V |
Reviews
Video
Abonneer op ons YouTube-kanaal en blijf op de hoogte van de laatste trends.



