Lamp W1.2W T5 12V 1.2W-6938
Selecteer een optie
- Klanten beoordelen Zandri met een 9
- Gemakkelijk retourneren
- Gegarandeerd de laagste totaalprijs!
Omschrijving
Specificaties
| Artikelnummer | BOL-6938 |
|---|---|
| EAN-13-code | 7421083740608 |
| OEM nummer (ter referentie) | 213993 | 232763 |
| Lamptechniek | Gloeilamp |
| Lampfitting | W1.2W |
| Type fitting | T5 |
| Wattage | 1.2W |
| Kleur glas | Transparant |
| Lichtkleur | Standaard |
| Hoeveelheid | 1 |
| Merk | Bollard |
| Voltage | 12V |
Reviews
Past onder andere op
- Gilera Runner 180 LC 2T FXR 1997-2002
- Peugeot Ludix Pro 50 2T
- Peugeot Ludix Trend 50 2T 12 inch
- Peugeot Speedfight 2 50 AC 2T
- Peugeot Speedfight 2 50 LC 2T


