Lamp 6V/5W R5W BA15S
Selecteer een optie
- Klanten beoordelen Zandri met een 9
- Gemakkelijk retourneren
- Gegarandeerd de laagste totaalprijs!
Omschrijving
Specificaties
| Artikelnummer | MLP-121783 |
|---|---|
| OEM nummer (ter referentie) | din 72601 6v g5w | din 72601 6v t15w | 1X4-84535-00 |
| Lamptechniek | Gloeilamp |
| Lampfitting | R5W |
| Type fitting | BA15s |
| Wattage | 5W |
| Kleur glas | Transparant |
| Lichtkleur | Standaard |
| Hoeveelheid | 1 |
| Voltage | 6V |
Reviews
Past onder andere op
- Zundapp GTS 50 517-(40L0)
- Zundapp GTS 50 517-40L5
- Zundapp KS 50 AC 2T 530-500
- Zundapp KS 50 LC 2T 530-010
- Zundapp KS 50 LC 2T 530-011


